Zwiększ liczbę swoich klientów!

Jeżeli zajmujesz się doradztwem w zakresie ubezpieczeń, kredytów, nieruchomości, leasingu, prawa lub innych dziedzin, mamy dla Ciebie unikalną propozycję. Dołącz do nas i zacznij obslugiwać naszych klientów z całego kraju, którzy potrzebują właśnie takich produktów. Osiągnij lepsze wyniki w sprzedaży i pokaż klientom, że masz dla nich specjalną ofertę, a całą prowizję możesz zachować dla siebie!

Jak to działa

1

Stwórz profil

Utwórz profil i uzupełnij swoje dane.

2

Przeglądaj zlecenia

Szukaj zleceń z Twojej branży w całym kraju i przedstaw swoją ofertę.

3

Obsługuj klientów

Klienci będą mogli się z Tobą skontaktować i umówić wizytę w celu współpracy.

480 klientów szuka codziennie doradcy w internecie
919 miast w których może pojawić się Twoja oferta
840 zł/mc oszczędzisz na marketingu z Oferim.pl

Kategorie usług

Ubezpieczenia

Komunikacyjne, nieruchomości, dla firm, na życie, inne.

Kredyty

Gotówkowe, mieszkaniowe, konsolidacyjne, bez BIK, inne.

Nieruchomości

Sprzedaż, kupno, wynajem, inne.

Leasing

Samochodowy, maszyny i urządzenia, komputery, nieruchomości, inne.

Prawo

Rodzinne, cywilne, pracy, karne, handlowe, podatkowe, inne.

Inne

Inwestycje, dotacje, multimedia.

Dołącz do Oferim i dotrzyj do klientów, którzy chcą skorzystać z Twoich usług.

Dołącz do Oferim

Zobacz co zyskujesz

Nowe zlecenia

Pokaż się w sieci i zwiększ swoje dochody obsługując więcej klientów.

Wygoda

Nie musisz już aktywnie szukać. Wystarczy, że uzupełnisz swój profil, a zainteresowani klienci sami będą się z Tobą kontaktować.

Zasięg na cały kraj

Nie musisz się ograniczać do jednej miejscowości. Wybierz wszystkie miasta, które chcesz obsługiwać i poszerz swój zasięg.

Darmowa strona

Strona w internecie to podstawa sukcesu. U nas otrzymasz swoją wizytówkę online za darmo!

Oszczędność czasu

Nie trać więcej czasu na szukanie klientów i skup się na tym co ważne. Dzięki nam sami Cię odnajdą.

Pracuj wydajniej

Skorzystaj z naszych dodatkowych narzędzi i pracuj wydajniej, a zaoszczędzony czas przeznacz dla siebie.

Udostępnij swój kalendarz

Pozwól klientom w wygodny sposób nawiązać z Tobą współpracę. Udostępnij im swój kalendarz, a będą mogli zaznaczyć jaki termin jest dla nich najbardziej wygodny do rozmowy. Dodatkowo klienci mogą w skrócie opisać to czego potrzebują, czy jest to oferta ubezpieczenia, kredytu, pomoc przy wynajmie lub sfinansowaniu nieruchomości lub inna usługa. Otrzymuj powiadomienia za każdym razem, gdy zgłosi się do Ciebie nowy klient i miej nad wszystkim kontrolę!

Zarejestruj się!

Pytania i odpowiedzi

Komu pomagamy znaleźć klientów?

Wyszukiwarka doradców Oferim.pl jest skierowana do wielu grup specjalistów, a przede wszystkim do: agentów ubezpieczeniowych, doradców finansowych, agentów nieruchomości, brokerów inwestycyjnych, prawników, specjalistów ds. funduszy inwestycyjnych oraz konsultantów sieci komórkowych i telewizyjnych.

Na czym polega usługa Oferim.pl?

W Oferim.pl pomagamy klientom szukającym odpowiedniego produktu w odnalezieniu doradcy, który przygotuje dla niego spersonalizowaną ofertę. Klient szukający doradcy w wybranym przez siebie mieście otrzyma listę wszystkich działających agentów na tym terenie i będzię mógł nawiązać z nimi kontakt w celu ustalenia szczegółów oferty.

Jestem doradcą, jak mogę dołączyć?

Aby dołączyć do Oferim.pl należy się zarejestrować klikając w ten link. Po zarejestrowaniu należy uzupełnić swój profil podając dane osobowe, miasto prowadzenia działalności oraz kategorie usług. Na tej podstawie profil będzie się pojawiał w wyszukiwarce doradców.

Czy pobierana jest prowizja od klientów?

Nie, działanie usługi Oferim.pl kończy się na poziomie wyszukania doradcy dla klienta. Klient kontaktuje się z wybranym doradcą we własnym zakresie, a my nie pobieramy żadnych prowizji od zawartych umów.

Ile to kosztuje?

Usługa Oferim.pl pozwala założyć konto za darmo, które pojawia się w wynikach wyszukiwania dla jednego miasta i 3 kategorii. W przypadku obsługi większej liczby miast i kategorii należy wykupić plan Premium, który zawiera szereg dodatkowych benefitów jak promowanie profilu w wynikach wyszukiwania, nieograniczoną liczbę miast i kategorii oraz nieograniczoną wizytówkę doradcy w postaci strony internetowej.

Warto przeczytać