Kalkulator oszczędzania

Skorzystaj z naszego kalkulatora oszczędzania i dowiedz się, ile zysku przyniesie Ci regularne oszczędzanie. Kalkulator jest prosty i całkowicie darmowy. Zacznij odkładać już dziś i buduj bezpieczną przyszłość.

Kalkulator oszczędzania – dowiedz się, ile zarobisz

Skorzystanie z naszego kalkulatora oszczędzania jest proste i szybkie. Wystarczy, że podasz:

  • kwotę, którą jesteś w stanie miesięcznie odkładać,
  • oprocentowanie wybranego przez Ciebie produktu oszczędnościowego,
  • czas trwania danego produktu.

Nie ma znaczenia, czy wolisz lokatę, konto oszczędnościowe, czy może przechowujesz pieniądze na koncie osobistym. Każdy z tych produktów wspomaga regularne oszczędzanie. Kalkulator odpowie, ile jesteś w stanie zarobić. Pamiętajmy, że warto budować swoje bezpieczeństwo finansowe. Zabezpiecz się przed utratą pracy czy nagłymi wypadkami losowymi. Kalkulator oszczędzania powie Ci, ile pieniędzy najlepiej jest odkładać, by uzyskać środki gwarantujące Ci spokój i pewność, że nic Cię nie zaskoczy.

Powiedz nam, jak chcesz regularnie oszczędzać, a kalkulator wyliczy Twój zysk

Podaj jaką kwotę możesz regularnie odkładać.
Podaj przez ile miesięcy chcesz odkładać.
Podaj roczną wartość procentową lokaty lub rachunku na które chcesz wpłacać pieniądze.

*Powyższa symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa. Została sporządzona z najwyższym stopniem staranności tak, aby była jak najbardziej zbliżona do dostępnych ofert rynkowych. Nie stanowi dowodu zawarcia umowy z jakimkolwiek podmiotem - nie jest w żaden sposób wiążąca dla żadnej ze stron.

Dzięki Oferim znajdziesz doradcę, który dokładnie wyjaśni Ci zawiły proces oszczędzania i przygotuje dla Ciebie całkowicie za darmo oferty najlepszych produktów finansowych. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki agentów  i znajdź swojego doradcę, który pomoże Ci budować Twoje bezpieczeństwo. Wystarczy, że wpiszesz miasto, w którym mieszkasz. Zapoznaj się z wizytówkami doradców z naszej bazy i skorzystaj z wieloletniego doświadczenia wybranych przez Ciebie agentów.

Jak regularnie oszczędzać?

Regularne oszczędzanie nie jest trudne. Nasz kalkulator odpowie Ci, jaki zysk otrzymasz z odkładanych przez siebie kwot. Wystarczy chęć i samodyscyplina. Wybierz jeden z wielu produktów, które pozwolą Twoim pieniądzom pracować i stale zasilaj swoje konto. Najlepiej odkładaj daną kwotę zaraz po otrzymaniu wynagrodzenia. Dzięki temu masz pewność, że nie użyjesz jej w innych celach. Pomniejsz swój domowy budżet natychmiast. Zdajemy sobie sprawę, że może to oznaczać wiele wyrzeczeń. Bezpieczeństwo finansowe zawsze jednak warto budować.

Jakie produkty oszczędnościowe są najlepsze?

Nasz kalkulator oszczędzania jest całkowicie niezależny od rodzaju produktu, który wybierzesz. Najbezpieczniejszą metodą, która daje największe zyski, jest lokata. Niestety pieniądze, które się na niej znajdą są unieruchomione. Ich wyjęcie jest niemożliwe pod groźbą utraty korzystnych dla nas odsetek. Mamy jednak do dyspozycji konta oszczędnościowe czy fundusze, które cechują się nieco niższym zyskiem, ale większą elastycznością. Wybór odpowiedniego produktu finansowego jest kluczowe, by regularnie oszczędzać.

Co zrobić, aby żyć oszczędniej?

Z pewnością dobrze jest zacząć od przeglądu bieżących wydatków. Czy kupujemy coś, bez czego bez problemu sobie poradzimy? Czy nie wydajemy zbyt wiele na przyjemności? A może obniżymy rachunki przez oszczędzanie prądu i wody? Metod jest bardzo wiele. Wprowadźmy system robienia zakupów według ścisłej rozpiski, odpuśćmy sobie wydatków na rozrywkę czy przesiądźmy się z auta do komunikacji miejskiej. Często wystarczy kilka lub kilkanaście złotych, by regularnie oszczędzać. Nasz kalkulator jasno pokaże Ci, że nawet tak niewielkie sumy pozwolą Ci budować bezpieczeństwo i stabilność finansową.