Kalkulator emerytalny

Nasz kalkulator emerytalny szybko wyliczy Twoją emeryturę, którą możesz samodzielnie odłożyć, regularnie oszczędzając nawet niewielkie kwoty. Zadeklaruj miesięczne wpłaty i dowiedz się, ile zyskasz na jesień życia. Żyj bez obaw na emeryturze!

Kalkulator emerytalny – co to jest?

Emerytura opiera się na regularnym oszczędzaniu pewnych sum pieniędzy, które na starość możemy wypłacić, by nie martwić się o nasz byt. Niniejszy kalkulator emerytalny wskaże Ci, jaka będzie dodatkowa suma, którą co miesiąc będziesz mieć do dyspozycji. Wystarczy, że zadeklarujesz:

  • wysokość comiesięcznych wpłat,
  • ilość lat, przez które będziesz oszczędzać,
  • oprocentowanie wybranego przez siebie produktu, na którym przechowasz pieniądze,
  • ilość lat, przez które będziesz wypłacać pieniądze.

Nie licz jedynie na ZUS. Pamiętajmy, że zawsze warto oszczędzać i odkładać dodatkowe sumy. Jeśli zależy Ci na spokojnej starości, skorzystaj z naszego kalkulatora emerytalnego i przekonaj się, że wcale nie potrzebujesz ogromnych kwot, by zabezpieczyć swoją przyszłość.

Wypełnij poniższy formularz, a wyliczenie emerytury otrzymasz w kilka chwil

Podaj jaką kwotę możesz regularnie odkładać do emerytury.
Podaj ile lat brakuje do Twojej emerytury.
Podaj oprocentowanie lokaty lub konta na które będziesz przelewać środki.
Podaj przez ile lat od przejścia na emeryturę zamierzasz wypłacać zgromadzone środki.

Po odliczeniu podatku będziesz mieć * dodatku do emerytury.

Zadbaj o swoją emeryturę i skonsultuj się z doradcą za darmo.

*Powyższa symulacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa. Została sporządzona z najwyższym stopniem staranności tak, aby była jak najbardziej zbliżona do dostępnych ofert rynkowych. Nie stanowi dowodu zawarcia umowy z jakimkolwiek podmiotem - nie jest w żaden sposób wiążąca dla żadnej ze stron.

Niniejszy kalkulator emerytalny nie przyniósł Ci oczekiwanej odpowiedzi? Uważasz, że to za mało? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki agentów  i znajdź doradcę w okolicy, który pomoże Ci dobrać odpowiedni plan emerytalny. Ofertę otrzymasz całkowicie za darmo. Nie pobieramy żadnej marży czy prowizji. Zależy nam na Twojej bezpiecznej przyszłości. Wybierz swojego agenta już dziś i zadbaj o emeryturę.

Jak zwiększyć swoją emeryturę?

Odkładanie na emeryturę jest obowiązkowe i zajmuje się tym instytucja zwana ZUS-em. Jednak za każdym razem, gdy otrzymujesz wyliczenie emerytury, okazuje się, że dana kwota jest dość niska. Jak zwiększyć swoją emeryturę? Najprościej jest samodzielnie odkładać pieniądze. Możemy również skorzystać z wielu programów do regularnego oszczędzania na ten cel, które oferują wyższe oprocentowanie. Niewiele osób wie, że mamy do dyspozycji też produkty trzeciego filaru emerytalnego, które są o wiele bardziej atrakcyjne. Chcesz z nich skorzystać, ale nie wiesz jak? Znajdź swojego doradcę, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Czy warto odkładać na emeryturę?

Na to pytanie jest tylko jedna poprawna odpowiedź. Im więcej odłożymy, tym zapewnimy sobie spokojniejszą starość. Samodzielne oszczędzanie sprawia, że jesteśmy niezależni od ZUS-u, którego metody działania są wysoce nieoptymalne. Czy wiesz, że z tej instytucji nie otrzymujesz pieniędzy, które tam zostały wpłacone przez Ciebie? Twoja emerytura jest pokrywana z obecnych wynagrodzeń naszych dzieci i wnuków. Im jest ich mniej, tym mniej Ty otrzymasz. Nasz przyrost naturalny waha się w granicach zera, dlatego nie ma co liczyć na wysokie wypłaty z ZUS-u. Zadbaj o swoją niezależność i sprawdź za pomocą naszego kalkulatora emerytalnego, ile jesteś w stanie odłożyć.

Czy warto korzystać z funduszy emerytalnych?

Fundusze emerytalne są najpopularniejszą metodą samodzielnego odkładania na emeryturę. Zgromadzone na nich środki są naszą własnością, a dodatkowo na siebie zarabiają – czasem nieco lepiej niż lokata. Są dodatkowo ubezpieczone, dzięki czemu ryzyko straty jest minimalne. Jeśli nie chcemy, by nasze pieniądze traciły wartość i były przechowywane w skarpecie, fundusze emerytalne są dobrym rozwiązaniem. To także idealna metoda oszczędzania dla tych, którzy boją się, że będą chcieli skorzystać z tych pieniędzy przed upływem czasu. Więcej o funduszach emerytalnych powie Ci doradca, którego znajdziesz na Oferim.